Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy oryginalne rozwiązania!

  1. Alkohol na prezent
  2. Pomysły na prezent
  3. Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy oryginalne rozwiązania!

Jaki prezent na 18 urodziny? Podpowiadamy oryginalne rozwiązania!

Oficjalne wejście w dorosłość to niezwykle ważny dzień, nie tylko dla jubilata, lecz także dla jego rodziny i przyjaciół. Z tej okazji każdy zastanawia się, jaki prezent na 18 urodziny sprawdzi się najlepiej. Istotna jest nie tylko cena, lecz także oryginalny pomysł, dzięki któremu upominek wyróżni się i zapadnie w pamięć. Przygotowaliśmy dla Ciebie kilka propozycji tego, jaki prezent na osiemnastkę będzie idealny. Czytaj dalej!

Co kupić na 18 urodziny?

To, jaki prezent na 18 urodziny sprawdzi się najlepiej, zależy głównie od samego solenizanta oraz rodzaju organizowanej imprezy. Do restauracji lub lokalu warto przygotować coś, co będzie się pięknie prezentowało. Zazwyczaj prezent taki zostanie otworzony dopiero po powrocie do domu, dlatego główne wrażenie robi wtedy samo opakowanie. Jeżeli wybierasz się na domówkę, doskonałym pomysłem na prezent jest alkohol. W ofercie naszego sklepu przygotowaliśmy urodzinowe Bacardi, do którego przygotować możemy etykietkę z wybranym przez Ciebie imieniem. Dzięki temu możesz stworzyć oryginalny prezent, który bez wątpienia zostanie dobrze wykorzystany!

Co można zrobić śmiesznego na 18 urodziny?

Zastanawiając się, co kupić na 18stke, warto pomyśleć o czymś zabawnym. Z prostego prezentu można stworzyć oryginalny upominek, jeśli tylko poświęcimy mu trochę więcej czasu. Bardzo popularnym pomysłem, który zachwyci nie tylko nie jubilata, lecz także gości, jest konstrukcja stworzona z alkoholu. Zależnie od Twojego budżetu i kreatywności możesz stworzyć między innymi alkoholowy tort lub samochód. Jeśli chcesz zmniejszyć wydatki, możesz postawić na prezent wielopoziomowy — przy każdorazowym otwarciu pudełka, jubilat napotka kolejne, które będzie musiał otworzyć. W ostatnim opakowaniu wystarczy umieścić jego ulubiony alkohol. W ten sposób zaskoczysz obdarowywaną osobę i zapewnisz jej sporo zabawy!

Jaki alkohol na prezent na 18?

Wiele osób nie wie, jaki alkohol na 18 wybrać, aby zadowolić jubilata. Najczęstszym wyborem są różnego rodzaju wina, zarówno białe, jak i czerwone, słodkie i wytrawne. Bez wątpienia sprawdzi się również wódka, którą można ozdobić wstążką lub podarować w estetycznej torebeczce prezentowej. W poszukiwaniu czegoś pomysłowego, czego nie kupuje się na co dzień, warto postawić na urodzinową whiskey. W naszej ofercie znajdziesz między innymi Urodzinowy Ballantine’s ze specjalną, spersonalizowaną etykietą i życzeniami osiemnastkowymi!

Alkohol dla jubilatki

Wybierając alkohol na urodziny dla kobiety, warto postawić na coś delikatniejszego. Dlatego też przygotowaliśmy szeroki wybór win, które nie tylko świetnie smakują, lecz także zachwycająco się prezentują. Jednym z nich jest Urodzinowe Carlo Rossi Pink Moscato, czyli lekko musujące, słodkie wino, idealne na specjalne okazje. Wyróżnia się ono pięknym, różowym kolorem. Doskonale sprawdza się nie tylko podczas wieczorów z przyjaciółkami, lecz także na tanecznych domówkach i posiadówkach!

Menu

THINC Pure products are only for use in states where the sale and consumption of such products are legal.

Weryfikacja wieku

Czy masz ukończone 18 lat?